Letní stanový táborpro děti od 7 let pořádá Sokol Valašské Meziříčí ve dnech 2. - 14. 8. 2020 na Vichurách.
Program:
celotáborová hra, dobrodružné a sportovní hry v přírodě, lanové aktivity, tábornické dovednosti, táboráky, výlety do okolí
Cena tábora: je 2800,- Kč pro sokolské děti, pro ostatní 3000,-  a zahrnuje:
1. ubytování ve dvoulůžkových stanech (postel s matrací), zázemí v pevných budovách myslivecké chaty. 
2. stravování (5 x denně), pitný režim
3. cestovné, dopravu materiálu, vstupné na výletech atd.
4. zdravotnický materiál, sportovní materiál, materiál na činnost a hry dětí 


Stornovací podmínky:
 v případě, že rodiče zruší účast dítěte na táboře později než 14 dní před zahájením, bude vrácena pouze částka pod bodem 2 a 3, a to až po ukončení a vyúčtování tábora.
při odhlášení později než 5 dní před zahájením bude tato částka dále snížena o náklady na již pořízené potraviny. Výjimkou je pouze vážné onemocnění potvrzené lékařem.
v případě, že dítě bez předchozí omluvy vůbec nenastoupí, propadá účastnický poplatek ve prospěch ostatních dětí

Přihlášky:
získáte v sokolovně (ses. Rosáková) nebo stažením na www.sokol-valmez.cz /ke stažení/. Vyplněnou můžete odevzdat v sokolovně, zaslat mailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , anebo poštou na adresu Sokol Valašské Meziříčí, Sokolská124.

Uzávěrka přihlášek:
Účast dítěte oznamte co nejdříve, buďto ve cvičení, nebo na e-mail: J. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Písemně je třeba přihlášku odevzdat nejpozději do 30. 6. 2020. Do tohoto data je nutno rovněž zaplatit zálohu ve výši 1000,- Kč.  Součástí přihlášky je i lékařské potvrzení (neoddělovat). Vzhledem k situaci kolem nemoci  COVID 19 nemůže být letos použito starší povrzení z jiné akce. Více informací na www.sokol-valmez.cz, na našem FB, na tel. čísle 732 598 868 anebo přímo ve cvičení u sestry J. Rosákové